Jak na výběr obuvi - 1.část

Ač se specializujeme na vývoj a výrobu hasičské obuvi, není rozhodně od věci začít náš nový informační blog pro naše zákazníky tím, jak si vlastně obuv vybrat, a to u obecného hlediska. Podíváme se základní charakteristiku obuvi, jaké jsou vlastně kategorie obuvi a na co se při výběru zaměřit. Vzhledem k obsáhlosti tématu článku bude tento díl rozdělen do 3 samostatných článků a to: Volnočasová a outdoorová obuv, Pracovní a bezpečnostní obuv, Speciální obuv, kde se již zaměříme na náš segment hasičské obuvi.

Číst více

Představujeme speciálně upravený materiál rukavic pro hasiče, přinášející větší odlehčení, bezpečnost a flexibilitu

Hasičské rukavice jsou nezbytnou součástí hasičského vybavení, na které se ve společnosti Holík International klade z hlediska funkčnosti a bezpečnosti maximální pozornost a důraz. V rámci dlouhodobého vývoje rukavic se usiluje o to, aby tento progres usnadnil hasičům výkon při různých typech zásahů. Dnes si představíme unikátní úpravu materiálu Ceramic.

Číst více

Buď náš ambasador hasičské obuvi

V dnešní době, kdy bezpečnost a ochrana hrají klíčovou roli, je pro každého hasiče nezbytné mít kvalitní a spolehlivou obuv. A právě teď hledáme vášnivého hasiče, který bude testovat naši obuv.

Číst více